Seo Hosting Nedir ? Yararı var mıdır ? Ne İşe Yarar

seo

Paylaş

SEO Hosting Nedir ?

Seo Hosting siteleriniz SEO çalışmalarına daha yatkın olan ve SEO çalışmaları yapıldığında daha hızlı bir şekilde sonuç veren hosting çeşididir. Son zamanlarda SEO nun popülaritesinin artmasıyla birlikte SEO Hosting hizmetleride artmaya başladı
Peki SEO hosting de ne gibi özellikler var ? SEO Hostingimiz ilk olarak öyle A-B-C class ıplerden oluşmamalı, artık onların bir faydası kalmadı. Google amcamız bildiğiniz üzere hızlı siteleri seviyor ve şuanki en hızlı teknoloji “Cloud 0” teknolojine sahip olmalıdır. Uptime oranı %99.99 olmalı ve cloudflare özelliğine sahip olmalıdır ki sitenizde kesintisi olsa bile kullanıcılarınız etkilenmemeli. Ve en can alıcı noktalardan birine geldik sunucunuzda kesinlikle gerekli güncellemeler yapılmış ve sıkıştırma etkin olmalıdır.

SEO Hosting Ne İşe Yarar ?

SEO hostingler diğer hostinglere göre daha stabil ve SEO Çalışmalarına daha yatkındır bundan dolayı birçok büyük firma Normal sunucular yerine SEO uyumlu sunucular seçmektedirler. Bu açıdan hem güvenlik hem de reklamdan kar elde etmiş olurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir